Spotkania

Wspólna praca terapeutyczna będzie odbywać się na podstawie kontraktu, który obydwoje akceptujemy jako strony. Oznacza to, że będziemy skupiać się na omawianiu i wprowadzaniu w życie tylko tych działań, które obydwoje zaakceptujemy. Czasami ustalenie czym będziemy się zajmować jest kwestią jednego spotkania. Często jednak okazuje się, że klient potrzebuje więcej czasu, aby zrozumieć o co tak naprawdę mu chodzi. Nie jest dlatego niczym nadzwyczajnym stwierdzenie, że sam proces terapii może mieć na celu odkrycie o co tak naprawdę klientowi chodzi.

Sesje w formie spotkania odbywają się w pokoju spotkań i prowadzone są w formie konsultacji indywidualnych.

Zanim rozpoczniemy wspólną pracę, zaproszę Cię na pierwszą konsultację wstępną trwającą około 30-50 minut. Może to być też 30-50 min rozmowa telefoniczna lub rozmowa przez Skype. Sesja wstępna kosztuje 55 GBP (Londyn) lub £45 (Kent). Na obie opcje musimy się wcześniej umówić telefonicznie na konkretny dzień i godzinę. Sesje telefoniczne i przez Skype odbywają się po otrzymaniu przedplaty.

Pojedyncza sesja dla klienta indywidualnego trwa 50 minut i kosztuje 55 GBP a dla par £65 (Londyn). Ceny sesji w Rochester są niższe od cen w Londynie czyli sesje indywidualne £45, a sesje dla par £55. Sesje odbywają się zwykle raz w tygodniu. Czasami mogą nastąpić w Twoim życiu momenty wyjątkowo trudne, gdy możesz czuć potrzebę częstszych spotkań. Jeśli znajdziesz się w takiej wyjątkowej sytuacji, mogę zaoferować Ci dwie sesje w tygodniu.

Aby umówić się na pierwszą sesję, proszę wypełnić formularz dostępny w zakładce E-mail.

Istnieje możliwość zorganizowania sesji telefonicznej lub przez Skype; do tego celu konieczne jest dokonanie przedpłaty na konto bankowe.

Każde odwołanie sesji lub zmiana daty sesji powinny być dokonywane przynajmniej na 24 godziny przed umówionym spotkaniem.

Klienci, którzy przełożą lub odwołają termin w czasie krótszym niż 24 godziny przed spotkaniem, lub nie zjawią się wcale na umówioną sesję, muszą liczyć się z faktem poniesienia opłaty tak jakby sesja się odbyła.