Spotkania

Wspólna praca terapeutyczna będzie odbywać się na podstawie kontraktu, który obydwoje akceptujemy jako strony. Oznacza to, że będziemy skupiać się na omawianiu i wprowadzaniu w życie tylko tych działań, które obydwoje zaakceptujemy. Czasami ustalenie czym będziemy się zajmować jest kwestią jednego spotkania. Często jednak okazuje się, że klient potrzebuje więcej czasu, aby zrozumieć o co tak naprawdę mu chodzi. Nie jest dlatego niczym nadzwyczajnym stwierdzenie, że sam proces terapii może mieć na celu odkrycie o co tak naprawdę klientowi chodzi.

Sesje w formie spotkania odbywają się w pokoju spotkań i prowadzone są w formie konsultacji indywidualnych.

Zanim rozpoczniemy wspólną pracę, zaproszę Cię na pierwszą konsultację wstępną – spotkanie lub rozmowę telefoniczna lub rozmowę online. Sesja wstępna assessment jest platna. Musimy się wcześniej umówić telefonicznie na konkretny dzień i godzinę. Sesje telefoniczne i przez Skype odbywają się po otrzymaniu przedplaty.

Pojedyncza sesja dla klienta indywidualnego trwa 50 minut.

Sesje dla par sa drozsze od sesji dla klientow indywidualnych. Ceny sesji w Rochester są niższe od cen w Londynie.

Sesje odbywają się zwykle raz w tygodniu. Czasami mogą nastąpić w Twoim życiu momenty wyjątkowo trudne, gdy możesz czuć potrzebę częstszych spotkań. Jeśli znajdziesz się w takiej wyjątkowej sytuacji, mogę zaoferować Ci dwie sesje w tygodniu.

Aby umówić się na pierwszą sesję, proszę wypełnić formularz dostępny w zakładce E-mail. Nie odbieram telefonow wykonanych z ukrytych numerow.

Istnieje możliwość zorganizowania sesji telefonicznej lub przez Skype dla osob ktore chwilowo nie moga kontynuowac spotkan twarza w twarz albo dla osob ktore maja tymczasowa zytuacje uniemozliwiajaca uczeszczanie na spotkania twarza w twarz.

Każde odwołanie sesji lub zmiana daty sesji powinny być dokonywane przynajmniej na 24 godziny przed umówionym spotkaniem. Klienci, którzy przełożą lub odwołają termin w czasie krótszym niż 24 godziny przed spotkaniem, lub nie zjawią się wcale na umówioną sesję, muszą liczyć się z faktem poniesienia opłaty tak jakby sesja się odbyła.